< Zpět na akce

Základy a vychytávky

Cesta za úspěšnými obchody začíná zde. Na 2,5 hodinovém školení pro maximálně 12 lidí vám vysvětlíme kompletní základy RAYNETu a představíme užitečné vychytávky.

3. 4. 2019
Praha
10. 4. 2019
Ostrava
18. 4. 2019
Brno

Proč školení pořádáme

Rytíř musí ovládat meč, obchodník zase RAYNET. Proto vás na našem cvičišti za pár hodin zasvětíme do všech základních funkcí RAYNET CRM a přidáme i chytré vychytávky, o kterých se běžně pouze šušká. To vše příjemně, lidsky, bez zbytečné omáčky a na konkrétních příkladech.

Co se (mimo jiné) dozvíte

Jak evidovat klienty na 4 kliknutí.
Jak chytře filtrovat zákazníky a jiné záznamy.
Jak být v souladu s GDPR a netrávit tím zbytečně moc času.
Proč používat obchodní případy a jak je evidovat chytře.
Jak si vyčistit hlavu s pomocí CRM kalendáře.
Jak provádět analýzy dat.
Jak ovládnout mobilní aplikaci.

Pro koho je školení určeno

Pro všechny uživatele RAYNETu, kteří chtějí mistrně ovládnout základní funkce a zefektivnit svou každodenní práci. Na své si přijdou account manageři, obchodní ředitelé, majitelé firem, specialisté zákaznické péče i CRM manageři – jednoduše všichni, komu na displeji svítí logo RAYNETu.

Kdo bude školit

Kdo bude školit

Jeden ze čtyř ostřílených konzultantů RAYNETu: Petr Kolčář, Zdeněk Titl, Jan Panuš, nebo Michal Vacula.
Mají za sebou konzultace ve stovkách firem a know-how pravidelně šíří osobně i na konferencích. Všichni znají RAYNET od A do Z a vědí, jak jednotlivé funkce zefektivní váš byznys.

Jaké to bylo minule

Renata Hrubá
REMEMBERSHIP_
Školení bylo pro naše studio velice užitečné. Dozvěděli jsme se spoustu tipů, jak více vytěžit práci s CRM Raynet a lépe s ním pracovat. Jelikož jsou všichni z Raynetu velice milý, bylo to příjemně strávené odpoledne.
Lukáš Adámek
Superzajezdy.cz
S Raynetem jsme spokojení, máme ho rádi a chtěli bychom se naučit využívat jeho široké možnosti čím dál tím více... A věřím, že se to povede. Raynet rozšiřuje naše obzory a úžasně šetří čas :) A čas jsou peníze! Děláte to dobře! Jen tak dál...