< Zpět na akce

SalesMajstr MeetUp
Budování a škálování akviziční B2B sales mašiny


11. 11. 2021
Praha Impact Hub D10

Proč SalesMajstr MeetUp pořádáme

Jestli něco obchodníky nebaví, tak jsou to aktivity na samém začátku prodejního trychtýře. Proto se na meetupu podíváme, jak správně zacílit při oslovování nových klientů. Které nástroje nám při "ohřívání" klientů mohou pomoci a na co se při nastavování akviziční strategie soustředit?

Na co se můžete těšit

3 osobnosti obchodu a marketingu a jejich world-class know-how
Mix B2B firem
Formát expertních přednášek a panelové diskuze s prostorem na dotazy
70+ účastníků k navázání nových vztahů
Welcome drinky a spoustu skvělého jídla
Moderuje Vašek Prak (RAYNET) a Jakub Hon (SALESDOCk)

Pro koho je MeetUp určen

Pro malé a středně velké firmy, které chtějí zefektivnit svůj obchod.
Pro kohokoliv, kdo věří, že pořádek v obchodu je cesta, jak prodávat více.
Pro každého, kdo prodává nebo s prodejem teprve začíná.

Program MeetUpu

18.00 - 18.30
Vítání, třesení pravicí a start
18.30 - 18.50
Marek Beran
Jak postavit akviziční tým aneb z 3 na 30 sales rep během 24 měsíců

Jak nastavit fungování různých velikostí týmu, aby se udržela efektivita? Které kritické oblasti sledovat pro udržení a růstu efektivity získávání nového businessu? Co a jak lze automatizovat v týmu 3 obchodníků vs 30 sales rep?

18.50 - 19.10
Rene Kubu
Jak udržet výkonnost akvizičního týmu aneb zvládnutí pulzu organizace

Pomůžou vám technologie? ONE FITS ALL? Globální přístup versus lokální specifika? A jací lidé jsou třeba a jejich kompetence?

19.10 - 19.30
Petr Passinger
Jak se dostat k novým zákazníků aneb úspěšná outbound akvizice partnerů

Jak lovíme jednorožce a co jsme se při tom naučili? Jak se dostat o krok blíže ke garanci počtu a kvality leadů pro každý trh? A s čím (ne)začít a s čím skončit při outbound kampani?
19.30 - 20.30
Panelová diskuse
20.30
Jídlo, pití, sdílení

Vystoupí

Vystoupí

Marek Beran, Head of Sales, CloudTalk
Marek je zkušený sales leader, který začínal v McKinsey & Company. Prošel si několika rolemi jako Consultant v PwC, Head of Strategy & Sales ve společnosti Rossum či Partner ve firmě LITS Globa. Nyní je ve firmě CloudTalk jako VP Sales a řídí obchodníky po celém světě.
Rene Kubu, VP Customer Experience & Customer Success, Emplifi (Socialbakers)
René působí v oblasti sales a marketingu více než 20 let. Začínal ve firmě Avery Dennison, kde se vypracoval na Sales Directora pro East Europe & Russia. Dále působil přes 3 roky v Microsoftu jako Business Strategy Lead a později jako Public Sector Lead. Pracoval také v Socialbakers jako VP Global Sales Practice a když je koupilo Astute Solutions, začali vystupovat pod jednotným názvem Emplifi. Aktuálně René působí jako VP Customer Experience & Customer Success. Pod novým názvem bude Emplifi svým klientům poskytovat jednotnou customer experience cloudovou platformu. Ta obsahuje nástroje potřebné k propojení marketingu, zákaznické péče a e-commerce na sociálních sítích.
Petr Passinger, CMO, Sewio Networks
Petr začínal jako software tester, avšak velmi brzy se dostal k obchodu a marketingu. Nyní již 15 let působí ve vrcholných marketingových, sales či produktových pozicích. V Kentico Software vedl Marketingový tým, Sales operations tým či byl Territory Sales Manager pro Jižní Ameriku. Později působil jako Senior Product Manager v Oracle/Netsuite. Aktuálně je již čtvrtým rokem CMO v Sewio Networks. Sewio je výrobcem lokalizačního systému, který v reálném čase (RTLS) provádí tzv. indoor tracking a pomáhá tak firmám zvyšovat bezpečnost zaměstnanců a zlepšovat efektivitu firemní procesů. Petr je zodpovědný za globální marketingovou strategii, její exekuci a vedení marketingového týmu.