Tvoje kariéra v RAYNETu

Pro šikovné lidi máme vždy volnou židli
OTEVŘENÉ POZICE TEĎ NEHLEDÁŠ?
Tohle je naše DNA
Kaizen
Buď se zlepšuješ anebo stagnuješ… a pokud se zlepšuješ stále, tak se po nějaké době staneš fakt dobrý, tak dobrý, že Tě trh přestane ignorovat, tak dobrý, že utečeš zbytku.
Tým
V RAYNETu jsme profíci, kteří by s klidem mohli makat jako draze zaplacení freelanceři nebo mít vlastní firmy. Víme ale, že společně dokážeme mnohem víc. Tým je to nejcennější, co máme.
Radost ze hry
Pracovat v RAYNETu je jako chodit s přáteli na volejbal. Přijdeš domů a vyprávíš: “Bylo to skvělé. Fakt se zlepšujeme a některé výměny už jsou top.“ A na otázku: “A vyhrál jsi?” odpovíš něco jako: “Ani nevím, něco vyhráli, něco projeli, to je fuk. Byla to prostě dobrá hra.“
Otevřenost
Máme rádi svobodu a sázíme na to, že víc hlav víc ví. Všichni v RAYNETu vidí do byznys plánu, účetnictví i mezd. Na konci roku si dělíme část zisku a po 3 letech jsme nevyhoditelní (a máme to i na papíře).
Rejnoci o RAYNETu
 
RAYNETí kultura od R do T
Naši firemní kulturu střežíme, hýčkáme a testujeme všemi možnými (a někdy i nemožnými) způsoby. Kousek z ní můžeš nasát na našem profilu na Cocumě.
MRKNOUT NA COCUMU
Teď zrovna hledáme tyto parťáky
Markeťák pro RAYNET
Do naší rejnočí party hledáme markeťáka, který nám pomůže připravovat obsah pro více než 12 tisíc obchodníků. Připojíš se?
Ukažte mi víc
Ale jinak má u nás otevřené dveře každý talent.
Napiš nám na kariera@raynet.cz a třeba pro tebe něco najdeme.
Benefity, kterými se rádi chlubíme
Každoroční podíl ze zisku
Čas a budget na osobní vzdělávání
25 dní dovolené
+3 sickdays
Kulózní zázemí našeho
RAYNEToweru
Ovoce a snacky v
RAYNETí lednici
Otevřená
firma
Jak poznáš, že jsi taky rejnok?
Chceš být svobodný
Nechceš, aby ti někdo říkal, co máš dělat a jak máš žít. Chceš mít svůj prostor, který budou ostatní respektovat. Ten v RAYNETu dostaneš a nikdo Ti nebude sedět za zády.
Vnímáš věci v souvislostech
Uvědomuješ si, že univerzální pravda neexistuje a vše souvisí se vším. Firemní rozhodnutí neděláš jen na základě svého názoru, ale řídíš se daty, fakty a jsi otevřený nejlepšímu možnému argumentu.
Jsi upřímný k sobě i k okolí
Jednáš s lidmi na rovinu a nezametáš problémy pod koberec (v kanclech ani žádný nemáme). Problémy hned řešíš, a když Tě něco štve, tak si to nenecháváš pro sebe a jdeš to řešit.
Víš, že máš ego
Možná jsi světová superstar a držitel Nobelovky, ale RAYNET je pořád společným dílem nás všech. Jsi součástí celku a bereš ohledy na ostatní.
Sám chceš
Máš hlad po zlepšování a když někdo řekne “sky is the limit”, tak Ti to nepřijde zas až tak vtipné :)
Nevěříš? Napiš a my ti odpovíme na cokoliv a bez formalit