Zabezpečení a ochrana dat

Za bezpečí všeho, co je ve vašem RAYNET CRM, ručíme šesti konkrétními garancemi.
Přesvědčte se, že bereme bezpečnost vážně.

Fyzické zabezpečení dat (Datové centrum)

Chod RAYNET CRM zabezpečuje jedna z největších a nejmodernějších IT infrastruktur na světě Amazon Web Services (AWS). Data centra AWS představují světovou špičku v oblasti fyzického i softwarového zabezpečení, umožňující odolat i kritickým situacím jako jsou živelné pohromy, masivní hackerské útoky nebo energetické havárie. Samozřejmostí jsou pravidelné zátěžové a penetrační testy.

Zabezpečení na úrovni aplikace

Základem pro ochranu dat je zajištění toho, aby k jednotlivým skupinám informací měly přístup jen osoby k tomu oprávněné.

  • Samotný vstup do aplikace je samozřejmě chráněn unikátním uživatelským jménem a heslem.
  • Navíc máte možnost nastavit si dvoufázové ověřování (Authy, Google Authentificator), expiraci či kvalitu hesla (délka, speciální znaky, velká a malá písmena).
  • RAYNET CRM obsahuje jednoduchý nástroj pro správu uživatelských rolí a skupin. Díky němu je možné definovat oprávnění pro přístup k datům, jak jednotlivým skupinám uživatelů, tak i zcela individuálně.
  • Veškeré datové přenosy jsou šifrovány protokolem TLS.

Pojištění dat

V oblasti ochrany dat jdeme dále, než je běžné u největších poskytovatelů ICT služeb. Všechna data, evidovaná v RAYNET Cloud CRM, jsou pojištěna proti poškození, krádeži nebo úniku do výše až 5 000 000 Kč. Exkluzivní pojistnou smlouvu jsme uzavřeli s mezinárodní pojišťovnou Colonnade.

Zálohování

Každý den provádíme kompletní zálohu veškerých dat a souborů. Zálohy archivujeme minimálně s 90denní historií.

Vaše data uchováváme v souladu s GDPR

Data vašich klientů uchováváte v RAYNET CRM v souladu s GDPR. Garantujeme vám to i ve zpracovatelské smlouvě. Součástí RAYNETu je dokonce sada funkcí, které vám usnadní korektně evidovat osobní údaje vašich klientů. Víme, že nová legislativa dokáže potrápit, připravili jsme pro vás na toto téma videonávod a tahák.

ISO 27001

Vaše nejcennější data v RAYNET CRM chráníme proti potenciálnímu kybernetickému zločinu, porušení osobních údajů, zneužití, krádeži i virovému útoku. Za to, jak systematicky a legislativně správně třídíme obrovské množství informací, jsme získali certifikaci ISO 27001. Dodržováním normy vám garantujeme, že zajišťujeme bezpečnost údajů a snižujeme riziko úniku citlivých informací.

Vyzkoušejte si RAYNET na vlastní kůži!

Zdarma, bez jakýchkoli závazků a to až po dobu 30 dní
...s tak trochu jinou
zákaznickou podporou...
Zkuste to s podporou

Hezký den! Jsme tu pro vás už od první minuty s RAYNET CRM. V popisu práce máme vysvětlování, objasňování a pomáhání. Mrkněte, jak to u nás funguje se zákaznickou podporou ;)

Lucie ze zákaznické podpory