Zabezpečení a ochrana dat

Za bezpečí všeho, co je ve vašem RAYNET CRM, ručíme pěti konkrétními garancemi.
Přesvěčte se, že bereme bezpečnost vážně.

Fyzické zabezpečení dat (Datové centrum)

Chod RAYNET CRM zabezpečuje jedna z největších a nejmodernějších IT infrastruktur na světě Amazon Web Services (AWS). Data centra AWS představují světovou špičku v oblasti fyzického i softwarového zabezpečení, umožňující odolat i kritickým situacím jako jsou živelné pohromy, masivní hackerské útoky nebo energetické havárie. Samozřejmostí jsou pravidelné zátěžové a penetrační testy.

Amazon Web Services

Zabezpečení přenosu dat (Síťová zabezpečení)

Veškerá komunikace přes síť je šifrována pomoci certifikovaného elektronického podpisu (stejný typ používají banky). Certifikaci provedla prestižní autorita DigiCert®.

DigiCert

Zabezpečení na úrovni aplikace

Základem pro ochranu dat je zajištění toho, aby k jednotlivým skupinám informací měly přístup jen osoby k tomu oprávněné.

  • Samotný vstup do aplikace je samozřejmě chráněn unikátním uživatelským jménem a heslem.
  • RAYNET CRM obsahuje jednoduchý nástroj pro správu uživatelských rolí a skupin. Díky němu je možné definovat oprávnění pro přístup k datům, jak jednotlivým skupinám uživatelů, tak i zcela individuálně.
  • Veškeré datové přenosy jsou šifrovány protokolem TLS.
Amazon Web Services

Pojištění dat

V oblasti ochrany dat jdeme dále, než je běžné u největších poskytovatelů ICT služeb. Všechna data, evidovaná v RAYNET Cloud CRM, jsou pojištěna proti poškození, krádeži nebo úniku do výše až 5 000 000 Kč. Exkluzivní pojistnou smlouvu jsme uzavřeli s mezinárodní pojišťovnou AIG.

AIG

Zálohování

Každý den provádíme kompletní zálohu veškerých dat a souborů. Zálohy archivujeme minimálně s 90denní historií.

Zálohování

Vyzkoušejte si RAYNET na vlastní kůži!

Zdarma, bez jakýchkoli závazků a to až po dobu 30 dní

Lucka
Zkuste to s MaMaZu

Hezký den! Jsme tu pro vás už od první minuty s RAYNET CRM. V popisu práce máme vysvětlování, objasňování a pomáhání. Mrkněte, jak to u nás funguje se zákaznickou podporou ;)

Lucie ze zákaznické podpory

...s tak trochu jinou
zákaznickou podporou...

Zkuste to s MaMaZu