Co říkají ti, kteří RAYNET CRM denně používají

Jaroslava Kořená
Díky Raynetu máme byznys pod kontrolou a nikdy nezapomeneme na žádného klienta. Díky české podpoře a jednoduchosti jej bez problému používají všechny věkové skupiny v naší firmě.
Raynet CRM je efektivní a snadno nasaditelný. Nemuseli jsme čekat měsíce na analýzy a implementace. A to ani ve velkém koncernu.
Ladislav Eberl
Raynet je opravdu funkční CRM. Díky svým širokým možnostem nastavení jsme si ho upravili přímo pro naše potřeby obchodu i řízení výroby. Výhodou je, že nevyužité možnosti nijak nepřekáží a celý systém je tak na první pohled jednoduchý a funkční. + Skvělá zákaznická podpora.
Radim Ivan
Raynet používáme v Betteru rádi. Je velmi přehledný, intuitivní a splňuje vše podstatné, co od CRM systému požadujeme. Navíc jsou v Raynetu milí a veselí lidé.
Jaroslav Pultar
Jsme rodinná firma precizně pečující o finance našich klientů. Raynet nám pomohl skokově zvednout kvalitu poskytovaného klientského servisu. Lepší organizace práce, plánování aktivit, delegování úkolů, všechny klíčové informace po ruce a… zmizely žluté lístky ☺. Skvělý raynetí podpůrný tým. Dnes nechápu, jak jsme bez Raynetu mohli žít ☺! Doporučuji!
Martina Matějů
Po předchozí ne moc dobré zkušenosti s konkurenčním CRM jsme byli skeptičtí a nechtěli o žádném dalším CRM ani slyšet. Ale díky demu Raynetu, kde jsme si mohli vyzkoušet veškeré funkce tohoto CRM, nás Raynet mile překvapil, a nyní ho využíváme více než rok a jsme spokojeni. Je jednoduchý, intuitivní, propojitelný s dalšími programy, které denně využíváme, neustále se vyvíjí. Velkým plusem je ale hlavně perfektní zákaznická podpora.
Miroslav Cankař
Uživatelsky nekomplikované prostředí, příjemné rozhraní a rychlou funkčnost, to vše nabízí Raynet CRM. Pro účely řízení vztahů s klienty v rámci menších až středních dopravních firem mohu doporučit, nic víc nebudete potřebovat.
Vladimír Klíma
Používám Raynet v několika společnostech a nedovedu si bez něj představit podnikání. Vše, co potřebujeme, máme na jednom místě, snadno dohledatelné napříč firmou. Raynet nám reálně šetří náklady i nervy a s klidným svědomím ho mohu doporučit.
Pavel Horský
Raynet je u nás již 3. CRM systém a nemůžeme si ho vynachválit pro jeho jednoduchost a přehlednost. Ať už jde o přehled rozpracovaných obchodních případů, tak i jejich jednotlivých fází. Super jsou také celkové výkonnostní reporty o jednotlivých obchodnících a jejich výkonech v čase. Popřípadě také analýza výkonu celé firmy, produktů, a relevantních aktivit. Velice kladně hodnotím také přístup všech děvčat ze zákaznické podpory.
Martin Vereš
Raynet je pre nás spojením všetkých systémov vo firme, je srdcom aj mozgom informácií o klientoch. Skvelé užívateľské prostredie, možnosť prispôsobiť si ho podľa seba je neprekonateľným argumentom, prečo ísť do toho. A samozrejme MAMAZU podpora je neoceniteľný BONUS :-) Ďakujeme!
Eva Krestová
CRM od Raynetu je skvěle využitelný i pro sociální podniky a jiné veřejně prospěšné organizace. Máme ve všem přehled a strukturu a přitom dost prostoru soustředit se na práci s lidmi. A o to nám jde především.
Petr Rubáček
CRMko od RAYNETu je promakané a funguje perfektně. Chvíli nám trvalo, než jsme si v něm našli systém a vlastně pořád nacházíme, ale to není věc Raynetu, protože je na každém, jak si to ohne, aby mu to vyhovovalo, a to je na Raynetu super.
S Rejnokem pracujeme rok a čtvrt. Začali jsme jen s evidencí klientů, ale díky skvělé podpoře MaMaZu a radám Zdeňka Titla dnes přes systém jedeme kompletní agendu obchodního a marketingového týmu. A doufám, že půjdeme ještě dál :-)
Jiří Šiler
Věděli jste, že rejnoci jsou mistři ve skocích do vody, dokáží vyvinout až překvapivě velkou rychlost a občas se jim z různých důvodů doširoka rozevřou ústa? Obdobně jsou na tom v RAYNETu. Jsou mistři v CRM, na jejich systém si až překvapivě velmi rychle zvyknete a když jej vidí ostatní, doširoka rozevřou ústa, jak to všechno může jít hladce. Doporučuji všem!
Radmila Pospíšilová
Raynet jsme si vybrali pro přehledný obrázkový vzhled. Je natolik intuitivní, že mi zaučení nového člověka trvá 5 minut. Na všechny další funkce už přijde bez problémů sám. Šetří mi to čas, a to je důležité.
Marie Marková
Raynet jsme si vybrali především kvůli uživatelské přívětivosti a snadnému používání. Důležitá je pro nás i možnost doprogramovat si věci, které v základním systému chybí. Výhodou je také zákaznická podpora a průběžné rozšiřování CRM o nové funkce.
Zdeněk Holkup
Máme stálé zákazníky a pravidelné zakázky, ale až díky RAYNETu v nich máme opravdový pořádek a přehled. Vždy usměvavý a ochotný tým je nemalým bonusem tohoto CRM.
Luboš Urbančok
Na Raynetu je nejlepší jeho jednoduchost. Obchodníci si na něj rychle zvyknou a na rozdíl od jiných CRM systémů je Raynet nijak neprudí a používají ho rádi. To, že nemá žádné výpadky a neustále přibývají nové funkce, je už jen třešnička na dortu. Osobně si na Raynetu nejvíc cením možnosti kombinovat různé reporty v čase. Neskutečně mi to totiž usnadňuje vyhodnocování úspěšnosti mých obchodníků a celé naší práce.
Roman Berglowiec
Raynet je fakt boží, je to nástroj, který Vám pomáhá tvořit, plnit malé i velké cíle a dotahovat si své sny. Rád jej doporučuji i ostatním partnerům.
S Raynetem jsme maximálně spokojení. Přechod z excelových tabulek do vašeho systému pro nás byl krok z pravěku do budoucnosti. Nyní máme přehled o všech našich partnerech z celého světa a můžeme s nimi efektivně pracovat snadno a rychle. Velmi si ceníme pomoci, kterou jsme dostali: import databáze, zaškolení, case studies. Děkujeme a rádi doporučíme dál.
Dominika Pleváková
RAYNET CRM je naše studnice vědomostí. Všechny informace o potencionálních klientech, i těch stávajících, máme na dosah ruky. Vše je hezky na jednom místě, přehledné a jednoduché, což nám opravdu ulehčuje život. A nová mobilní appka? Naprosto geniální! Skenování vizitek a rychlé poznámky nás na konferencích a při networkingu doslova zachraňují.
Daniel Rajnoch
Pro náš rychle rostoucí business jsme hledali nástroj, který by nám poskytl možnost řídit náš sales proces efektivně, umožnil zvýšit naši akceschopnost a tím uzavírat více obchodních příležitostí. Díky Raynetu máme evidenci klientů, obchodních případů, nabídek, smluv, záznamů z jednání, úkolů a prostě všeho, co se klientů týče na jednom centrálním místě. Nemusíme tedy používat dalších 10 služeb na jednotlivé úkoly a pak je pracně dohledávat, kam jsme to vlastně uložili. V neposlední řadě: bezkonkurenční support tým, video návody a hlavně na celém týmu Raynet je vidět, že svoji práci milují - a proto stojí za to s nimi spolupracovat.

Výsledky průzkumu spokojenosti s RAYNET CRM

Přesně 111 klientů se v březnu 2015 zapojilo do detailního průzkumu spokojenosti.

Proč si vybrali RAYNET?

53 %
Jednoduché ovládání
28 %
Cena
23 %
Funkčnost

Největší přínosy

41 %
Zpřehlednění obchodu
13 %
Centralizace dat
11 %
Zefektivnění obchodu

Spokoje­nost

91 %
klientů souhlasí s tvrzením, že jim RAYNET CRM zefektivnil podnikání.
82 %
klientů, kteří mají zkušenosti i s jinými CRM programy, označilo RAYNET CRM jako nejlepší.
78 %
současných i bývalých klientů by RAYNET CRM doporučilo dalším firmám.

Vyzkoušejte si RAYNET na vlastní kůži!

Zdarma, bez jakýchkoli závazků a to až po dobu 30 dní

Hezký den! Jsme tu pro vás už od první minuty s RAYNET CRM. V popisu práce máme vysvětlování, objasňování a pomáhání. Mrkněte, jak to u nás funguje se zákaznickou podporou ;)

Lucie ze zákaznické podpory

...s tak trochu jinou
zákaznickou podporou...