Propojte RAYNET s Freelem a usnadněte si organizaci práce

 
RAYNET spojuje síly s dalším parťákem – nástrojem pro řízení projektů Freelo. U Obchodních případů teď můžete vidět jednotlivé úkoly a to-do listy z Freela.

Jak to přesně funguje

Jakmile oba systémy propojíte, objeví se vám v Obchodních případech nová záložka Freelo. Pomocí ní si Obchodní případ spojíte s libovolným projektem, který ve Freelu evidujete. Nebo si nový projekt vytvoříte přímo v RAYNETu.

Po spojení s projektem se v Obchodním případu objeví nástěnka se všemi úkoly a to-do listy, které se k danému projektu vztahují. Úkoly pak jednoduše rozdělíte konkrétním členům týmu, kteří je budou postupně plnit a vesele odškrtávat. Nové úkoly si obchodníci vytvoří klidně přímo v RAYNETu.

 

Pro vás to znamená:

  • perfektní přehled o stavu obchodních případů – vždy víte, co je potřeba udělat dál i na čem daný obchod stojí,
  • lepší organizace – rozdělené úkoly si v rámci týmu najdou snadněji svého příjemce,
  • větší transparentnost – ve Freelu uvidí obchodní historii klienta i ti, kdo do RAYNETu nemají přístup.

Prozkoumejte, co všechno Freelo umí. Prvních 14 dní u nich máte zdarma.

"Skrz jednu aplikaci se rychle dostanu do druhé"

Janu Markovi propojení Freela s RAYNETem šetří čas. V RAYNETu mu vyhovuje, že může stejný Freelo projekt napárovat s více Obchodními případy klienta.

Složitější zakázky řešíme jako samostatné projekty, a právě pro tyto případy se nám integrace s RAYNETem moc hodí. Máme tak kontrolu nad jednotlivými výstupy projektu a víme, že klient dostává to, na čem jsme se dohodli. 

Jan Marek, Česká cesta, spol. s r.o.

Jan Marek

 

Co uvidíte ve Freelu?

Aplikace doporučujeme propojit oboustranně. Uživatelům, kteří primárně pracují s Freelem, nabídne propojení rychlý obchodní kontext

Ve Freelu se po aktivaci integrace objeví na detailu projektu záložka RAYNET. Projekt lze napojit na Klienta a v tu chvíli ve Freelu uvidíte základní informace o Klientovi, Historii aktivit a Obchodní případy, na které se dá přímo do RAYNETu prokliknout. 

 

Koukněte na videonávod, jak RAYNET a Freelo propojíte krok za krokem:

 

Zveme na online webinář: Od poptávky k úspěšně dotaženému projektu

Chcete se o Freelu dozvědět víc a zjistit, proč ho v Česku používá přes 40 tisíc uživatelů? Mezi nimi například Nikon, DVTV nebo Webexpo? Na společném webináři si mimo to ukážeme, jak ideálně odbavovat zakázku od vzniku obchodní příležitosti až do samotného plnění zakázky.

Připojte se k nám už 18. února od 15:00.

Přihlásit se na webinář