CRM pro finanční poradce

RAYNET je přehledný nástroj pro správu klientské agendy. Poradci díky němu poskytují lepší služby a zvyšují tím své příjmy.

VYZKOUŠET RAYNET PRO FINANČNÍ PORADCE
Tyto společnosti už používají RAYNET
Klienty znáte lépe než jejich rodina
Jako finanční poradce potřebujete o klientech evidovat spoustu údajů a v RAYNETu se v nich neztratíte. Pomocí volitelných polí si ke klientům zapíšete vše potřebné. Osobní údaje, kontakty nebo i koníčky.
Podrobný přehled o rozjednaných produktech
Prodej finančních produktů pohlídáte lépe díky evidování fáze rozjednanosti daného obchodu. Budete vědět, jaká provize je ve hře a jestli se vám daří na poli hypoték nebo pojištění vozidel.
Detailní historie klientů
V RAYNETu budete mít na očích vše, co jste kdy s klientem řešili, ať už na schůzkách, přes telefon či po e-mailech. Zmínil klient, že kromě hypotéky do budoucna zvažuje i podnikatelskou půjčku? Zapište si to do poznámky a na příští schůzce to můžete vytáhnout.
Na prodloužení smlouvy nezapomenete
RAYNET vám včas připomene blížící se výročí smlouvy, takže klienty zavčasu kontaktujete kvůli jejímu prodloužení. Upomínky si můžete nastavit ke kterémukoliv dokumentu či události.
Automatické doplnění dat z obchodního rejstříku
Máte mezi klienty podnikatele? Pak jim v RAYNETu vytvoříte záznam za pár vteřin. Většinu údajů za vás systém vyplní automaticky z obchodního rejstříku.
RAYNET CRM pro
finanční poradce
VYZKOUŠET
Už je to 5 let od doby, kdy jsme do RAYNETu přidali prvního klienta. A od té doby ušel RAYNET velký kus cesty, přidal spoustu nových funkcí a vychytávek a věřím, že po této cestě bude kráčet dál a my s ním. Když to shrnu, práce s RAYNET je jednoduchá, intuitivní a hlavně RAYNET je takový jogín a každá společnost si jej může ohnout jak a kam potřebuje.
Eva Pustelník Specialista na majetkové pojištění, Centrum hypotečního poradenství, s.r.o.