9 listopadových novinek v RAYNET CRM

 
V listopadu jsme se pustili do minikonferencí CustomerCon na naše oblíbené téma: péče o klienty. Vybrali jsme taky novou MaMaZu – Hanku, která nás posílí od ledna. A taky jsme vyvíjeli a zlepšovali RAYNET!

1. Kategorie a Klasifikace si můžete přejmenovat

Pokud jste administrátor, tak na jakémkoliv záznamu můžete přejmenovat položku Kategorie a Klasifikace. Názvy polí jsou nově podtrženy přerušovanou čarou a po kliknutí můžete název přepsat. Jen pozor na to, že změna se projeví u všech vašich uživatelů CRM.

Obchodní případy v mapáchObchodní případy v mapáchObchodní případy v mapáchObchodní případy v mapách

2. Dobropisy ve fakturačním modulu

S fakturačním modulem zvládnete od teď vystavit i dobropisy - opravné daňové doklady. Dobropis se vždy musí vázat ke konkrétní faktuře. Pakliže ještě nepoužíváte fakturační modul, můžete si jej aktivovat v Nastavení.

Synchronizace s Google kontaktySynchronizace s Google kontaktySynchronizace s Google kontaktySynchronizace s Google kontakty

3. Zadané úkoly přímo na Nástěnce

Na Nástěnce v Přehledu aktivit je nově záložka s úkoly, které jste zadali kolegům. Takže si snadno zkontrolujete, co je splněno a na co je naopak potřeba dohlédnout.

Pokročilý filtr Obchodních případůPokročilý filtr Obchodních případůPokročilý filtr Obchodních případůPokročilý filtr Obchodních případů

4. Hromadná změna vlastníka u aktivit

Hromadná změna je mocná na mnoha místech v RAYNETu. Nově pomocí ní můžete měnit vlastníka aktivit.

Pokročilý filtr KlientůPokročilý filtr KlientůPokročilý filtr KlientůPokročilý filtr Klientů

5. Výsledek schůzky zapíšete rovnou v Kalendáři

Označujete aktivitu jako realizovanou pomocí pravého tlačítka? Rovnou si můžete zapsat i její výsledek. Jestli je to ale na vás od kalendáře už moc, můžete mu to klidně zakázat.

Vlastní název poleVlastní název poleVlastní název poleVlastní název pole

6. Filtrování na mapách podle parametrů obchodního případu

Nyní můžete na mapách filtrovat i pomocí Parametrů Obchodních případů. Takže si zobrazíte třeba jen klienty, které je potřeba ještě “dotáhnout” nebo naopak nejnovější poptávky.

Vytvoření Opravného daňového dokladuVytvoření Opravného daňového dokladuVytvoření Opravného daňového dokladuVytvoření Opravného daňového dokladu

7. Synchronizace klientů s Google kontakty

Minule jsme přidali možnost evidovat fyzické osoby jako klienty. A teď si úplně všechny klienty můžete synchronizovat se svými Google kontakty.

Delegované úkolyDelegované úkolyDelegované úkolyDelegované úkoly

8. Pokročilé filtrování

Takže například u Obchodních případů můžete filtrovat podle vlastníka klienta (třeba jen klienty, které opečovává Tonda) nebo podle kritérií projektu.

Hromadná změna aktivitHromadná změna aktivitHromadná změna aktivitHromadná změna aktivit

U klientů pak naopak můžete využít filtrování pomocí Parametrů Obchodních případů - např. filtrovat klienty, kteří mají obchodní případ "na spadnutí".

Kalendář - řešení úkoluKalendář - řešení úkoluKalendář - řešení úkoluKalendář - řešení úkolu

9. Quanda - rozšíření

V rámci integrace s nástrojem pro hromadné odesílání e-mailů - Quandou - se nyní automaticky synchronizují štítky i datumy narození.