Nejob­líbenější cloudové CRM v ČR

Nakopněte svůj obchod s RAYNET CRM. Stačí jen, když si osvojíte tři základní funkce. Kouzla umí každá z nich, ale až dohromady prodávají 1-2-3 ;-)

Adresář:
Debordelizujte data

Začínáme. Nejprve zatočíme s chaosem. Vše bude na jednom místě. Od adres klientů po smlouvy a důležité e‑maily. Už napořád.

Databáze kontaktů

Mějte konečně funkční adresář. S vyhledáváním i přidáváním nových záznamů bez čekání. A dostupný odkudkoliv - třeba přes chytrý telefon.

Historie vztahu s klientem

Pěkně pohromadě uvidíte schůzky, dokumenty, důležité e‑maily, reklamace nebo poznámky. U každého klienta a přehledně.

Obchodní případy:
Získejte nadhled a kontrolu nad obchodem

Změňte způsob, jakým řídíte obchod. Hned uvidíte, na čem se pracuje a jak se daří. Získáte kontrolu a ušetříte čas na poradách i při nabídkách.

Absolutní přehled

Kdo, s kým, za kolik, kdy to bude. Zjistíte, co se v obchodě děje právě teď. Detailně si prostudujete reálné obchodní výsledky a dobře odhadnete, co vás čeká.

Rychlé porady a reporty

Vyměňte tabulky, dolování informací z e‑mailu a napjaté nervy za… data. Naklikejte si, co je pro vás důležité, a nechte RAYNET CRM chystat reporty za vás.

Nabídky, objednávky a kalkulace

Finální dokument pro zákazníka CRM připraví přesně na 1 kliknutí. Využijte ceníky a cizí měny a zrychlete si každodenní papírování.

Aktivity: Nechte si pomoct s každodenní rutinou

Udržte si čistou hlavu a budujte krok za krokem své obchody. Pořádek v evidenci a jistotu, že na nic nezapomenete, jistí RAYNET CRM.

Kalendář

Že se ovládá ještě líp než vypadá, si musíte vyzkoušet sami. Ale až poznáte sdílení kalendáře s kolegy a propojení s mobilem, nedáte na něj dopustit.

Propojte si RAYNET s kalendářem, na který jste zvyklí

Kalendář

Že se ovládá ještě líp než vypadá, si musíte vyzkoušet sami. Ale až poznáte sdílení kalendáře s kolegy a propojení s mobilem, nedáte na něj dopustit.

Propojte si RAYNET s kalendářem, na který jste zvyklí

Čas na kouzla:
Co se stane, až si to všechno osvojíte

Tři funkce, které vám nakopnou obchod, už znáte. Teď je na řadě pár tuctů nástrojů, které vám to všechno zabalí do hedvábného papíru.

Analýzy na všech úrovních

Prozkoumejte vývoj prodeje, porovnejte mezi sebou obchodníky nebo celé týmy a mějte nadhled nad obchody díky pipeline analýze. Vše přehledně, online, na jedno kliknutí.

Mobilní verze CRM

Přidat nového zákazníka, zkontrolovat výsledky a připojit fotku nebo hlasový záznam z jednání zvládnete stejně dobře i z chytrého telefonu.

Správa dokumentů

Mějte všechny dokumenty na jednom bezpečném místě. Sdílejte je s kolegy, komentujte, organizujte a hlavně v nich cokoliv rychle vyhledejte.

Odesílání hromadných e‑mailů

Využijte své kontakty i k e‑mail marketingovým kampaním a posílejte na ně hromadné e‑maily díky propojení s aplikacemi Quanda, Mailchimp, SmartEmailing a Ecomail.

Diskuse a týmová komunikace

RAYNET CRM bude fungovat jako vaše vlastní firemní sociální síť. Můžete zde diskutovat nad nabídkou, ladit prezentaci nebo se domlouvat na páteční pivo.

Fakturace rovnou ze CRM

Vystavujte zálohové i běžné faktury díky propojení s iDokladem. Uloží se k danému zákazníkovi a historie vašeho vztahu tak bude kompletní.

RAYNET žije!

Pomáháme vám prodávat. Každý den.

248298478361 Kč

Hodnota zakázek, které naši klienti zobchodovali s pomocí RAYNETu

8324

Počet lidí, kteří se k RAYNETu přihlásili za posledních 24 hodin.

87612

Počet jednání naplánovaných na tento měsíc

Vyzkoušejte si RAYNET na vlastní kůži!

Zdarma, bez jakýchkoli závazků a to až po dobu 30 dní

Hezký den! Jsme tu pro vás už od první minuty s RAYNET CRM. V popisu práce máme vysvětlování, objasňování a pomáhání. Mrkněte, jak to u nás funguje se zákaznickou podporou ;)

Lucie ze zákaznické podpory

...s tak trochu jinou
zákaznickou podporou...