SALESMAJSTR

Vyjednávání

Všichni vyjednáváme. Každý den. Pořád. V tomto videokurzu se naučíte lépe vyjednávat a zvyšovat tím přidanou hodnotu pro sebe či vaši firmu.

(1) Proč vyjednávat?
Lepší vyjednávání = více hodnoty pro firmu (marže), kvalitnější dlouhodobé vztahy, vytváření hodnoty pro obě strany, lépe zvládnuté konflikty.
07:23
(1) Proč vyjednávat?
(2) Příprava vyjednávání
Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušení sekyry.
19:54
(2) Příprava vyjednávání
(3) Investigativní vyjednávání
Investigativní vyjednávání je o mindsetu. Do vyjednávání chodím s tím, že se snažím druhou stranu nejdříve pochopit a poté ji ovlivňovat.
21:02
(3) Investigativní vyjednávání
(4) Vytváření hodnoty
Koláč, který si ve vyjednávání dělíte, nemusí být daný, hledejte cesty, jak ho zvětšit.
09:08
(4) Vytváření hodnoty
(5) Distributivní techniky
Distributivní vyjednávání má charakter tzv. hry s nulovým součtem. Tento pojem říká, že pokud při vyjednání urvete pro sebe hodnotu navíc, tak o stejnou ekvivalentní částku přichází váš partner.
22:12
(5) Distributivní techniky
(6) Který vyjednávací styl vyhrává?
Díky lepší znalosti svého vyjednávacího stylu pochopíte jeho silné a slabší stránky. Zároveň poznáte, kde váš "normál" komunikace může vytvářet třecí plochy s "normálem" komunikace ostatních stylů.
12:24
(6) Který vyjednávací styl vyhrává?
Kdo je SalesMajstr
Michal Musil

Product Sales @LMC | Consultant @GrowJOB

Michal působí přes 10 let v GrowJOB Institute, kde zakládal pražskou pobočku a obchodní tým. Je akreditovaný mediátor, vede kurz o vyjednávání a komunikaci na ČZU a spolu s LMC rozvíjí mezinárodní start-up Arnold.