CRM pro velké firmy

Implementace RAYNETu nestojí miliony a netrvá roky, jak je tomu u "velkých" systémů. Navíc díky našemu důrazu obchodníci s RAYNETem opravdu pracují. A rádi!

VYZKOUŠET RAYNET PRO VELKÉ FIRMY
Tyto společnosti už používají RAYNET
100+ automatizací a custom integrací
RAYNET snadno propojíte s celou řadou nástrojů a systémů třetích stran. Od účetních a fakturačních systémů, e-shopů, projektových nástrojů, aplikací určených pro hromadnou e-mailovou korespondenci, se službami Googlu, Applu i Microsoftu.
Extrémně efektivní implementace včetně zaškolení týmů
Rádi si vás vyslechneme, navnímáme potřeby a navrhneme řešení, jak RAYNET používat co nejefektivněji právě pro váš byznys.
Nastavení bezpečnosti
Pro ochranu dat je důležité, aby k jednotlivým skupinám informací měly přístup jen osoby k tomu oprávněné. RAYNET obsahuje jednoduchý nástroj pro správu uživatelských rolí a skupin. Díky němu je možné definovat oprávnění pro přístup k datům jak jednotlivým skupinám uživatelů, tak i zcela individuálně.
Snadná integrace s API
Získáte k dispozici bohaté API pro snadnou integraci RAYNETu do aplikací, které ve firmě používáte, nebo naopak k integraci vašich oblíbených aplikací do RAYNETu.
Podepisujte dokumenty online
RAYNET vám ve firmě usnadní podepisování smluv. Podepíšete je elektronicky, s veškerou právní závazností a snadno je k podpisu předáte i dalším lidem. Nic při tom nemusíte skenovat ani ověřovat na poště.
RAYNET CRM pro
velké firmy
VYZKOUŠET
Díky RAYNETu se nám daří ukočírovat celý obchodní proces. Od navolání první schůzky až po fakturaci, vše velice přehledně evidujeme u jednotlivých klientů. Aplikace je velmi přehledná, takže po pár hodinách práce se v ní zorientují i nováčci. Výborná je také propojitelnost RAYNETu s dalšími aplikacemi pomocí API, nově také jednodušší a flexibilnější filtrování, a samozřejmostí je i bezvadná zákaznická podpora.
Martina Vondráčková Vedoucí administrativy a provozu, LANDMARK PROFIT s.r.o.