Integromat: Propojte si RAYNET se 100+ dalšími službami

 
Spojili jsme síly s Integromatem, automatizačním a integračním nástrojem od českých vývojářů. Díky němu propojíte RAYNET se stovkou cloudových aplikací.

Rozlučte se s ručním přepisováním dat z e-shopu, fakturačního systému, Google nástrojů, aj. do RAYNETu. Spojili jsme totiž síly s Integromatem, automatizačním a integračním nástrojem od českých vývojářů.

Nebojte, nemusíte umět programovat, všechny integrace a propojení si intuitivně naklikáte bez větších IT znalostí. Automatizace funguje na jednoduchém principu: „Když se něco stane, Integromat vykoná nějakou operaci.”

Představte si třeba, že pořádáte školení a registrace vám chodí přes Google formulář. V Integromatu nastavíte, že když se zaregistruje někdo nový, údaje o něm se automaticky přenesou do leadu v RAYNETu.

Prohlédněte si postup krok za krokem v našem videonávodu:

 

Protože nás Integromat pořádně nadchnul, připravili jsme pro vás také školení. Za pár hodin vás na něm naučíme základní i pokročilé funkce pro automatizaci každodenních manuálních činností. Školení proběhne 6. prosince 2018 v 9:00 v pražském Volcano Complexu. Už teď se na vás těšíme!

Chci na školení

Propojením RAYNETu a Integromatu si usnadníte spoustu každodenních činností. Podívejte se například na 7 integračních šablon, které jsme pro vás připravili. Vše najdete na naší stránce na Integromatu.