Letní novinky: Náhled přílohy na jeden klik

 
Vyhlašujeme konec zbytečnému stahování souborů do počítače! V RAYNETu si od teď prohlédnete důležité přílohy přímo v náhledu - bez stahování. Nových vylepšení je ale více, potěšíme vás například novou analýzou nebo vylepšenou synchronizací kontaktů s iPhony.

1. Náhledy příloh

Jak novinka funguje, nejlépe uvidíte na videu, nebo to rovnou vyzkoušejte v RAYNETu. Podporu mají hlavní formáty textových dokumentů, tabulek, obrázků i prezentací. Z výkonnostních důvodů se zobrazují jen soubory do určité velikosti - PDF bez omezení, obrázky do 15 MB, textové soubory a tabulky do 5 MB. Pakliže je textový soubor větší než 1 MB, nebo tabulka větší než 100 kB, tak se zobrazí jen první strana.

Náhledy příloh u Klienta

2. Nová analýza: Odhad prodeje

Zbrusu nová analýza ukazuje rozpracované obchodní případy podle toho, kdy mají nastavený odhad uzavření. Získáváte tak rychle přehled o tom, jaké tržby jsou ve hře pro následující měsíce, nebo co je v příštím kvartálu opravdu na spadnutí.

Nová analýza Odhad prodeje

3. Leady na mapách

A vylepšení se dočkala i mapová analýza - nově v ní zobrazíte také Leady! Stačí si přepnout pohled v panelu Filtrů. A je to.

Leady na mapě

4. Synchronizace Google kontaktů na iPhonu

Vylepšili jsme přenos kontaktů z RAYNETu do iPhonů pomocí Google kontaktů. Přenos funguje automaticky, takže když zadáte kontakt do RAYNETu, do dvou minut se vám objeví i na telefonu.

Zapnutí je jednoduché. Nejprve v Nastavení osobního profilu v RAYNETu zvolte přenášení do Googlu Do existující skupiny "Moje kontakty" a synchronizaci zapněte.

 

Chvíli počkejte na synchronizaci a připravte si telefon. V něm jděte do Nastavení > Kontakty > Přidat účet - a vyberte Google účet, který jste před chvílí zadali v RAYNETu. A je hotovo.

 

Během pár minut se vám kontakty zesynchronizují. Ale pozor, synchronizace je jednosměrná - párují se pouze data směrem z RAYNETu do iPhonu.

5. Hromadná změna u volitelných polí

Přidali jsme možnost hromadné změny ve volitelných polích. Funguje to tak, jak jste zvyklí přes tlačítko Hromadná změna v seznamovém pohledu. Tahem myši označíte to, co chcete změnit (nebo použijete tlačítko CTRL nebo Shift), a vyberete novou hodnotu.

Hromadná změna volitelných polí

6. Import do volitelných polí u Produktů

A pokud do RAYNETu importujete Produkty, nově můžete importovat data právě i do volitelných polí. Od této chvíle na vás čekají ve vaší excelovské šabloně.

Volitelná pole v importní šabloně

7. Youtube v seznamu sociálních sítí

U kontaktů nově můžete evidovat i Youtube kanál dané osoby/klienta/leadu.

Youtube v profilu klienta

8. Exportování podle seznamového pohledu

Export seznamových pohledů do XLSX respektuje nastavení sloupců. V exportu záznamů do XLSX se zobrazí jen ty sloupce, které jsou viditelné v RAYNETu.

Export viditelných sloupců

9. Sloupec Cena s DPH v Analýzách

V tabulkovém pohledu u Analýz nyní najdete i sloupec zobrazující cenu s DPH.

Analýza Vývoj prodeje a cena s daní

10. V historii klienta uvidíte i participující Kontaktní osoby

Díky tomu máte lepší přehled o konkrétních osobách, které se podílejí na vašich prodejích.

Kontaktní osoby u participací