Budeme letos nadělovat společně?

 
Tento rok vás neobdarujeme maličkostí. Společně s vámi bychom totiž chtěli nadělit velký a smysluplný dar. O co jde? Chtěli bychom se složit na auto pro Společnost rané péče. S vámi.

Koho uděláme šťastnějším

Společnost pro ranou péči. Poskytují odbornou pomoc a poradenství rodinám, které pečují o dítě s postižením nebo ohroženým vývojem. Neposkytují ale jen teoretické rady. Každý den vyráží do terénu a rodinám pomáhají přímo u nich doma.

S dětmi si hrají, pomáhají při jejich rozvoji a připravují je na další výzvy – například naučit se slepecké Braillovo písmo. Rodičům půjčují pomůcky, mentorují je, jak s dítětem dále pracovat, a dodávají jim psychickou oporu. A právě pro práci v terénu potřebují auto. Na to jim naším společným darem přispějeme. Cílem je zánovní Škoda Fabia Combi. RAYNET věnuje 50 tisíc - tož základ je! :-)

Středisko pro ranou péči

Zdroj: Středisko rané péče

Jak to společně dokážeme

Pomocí darovacího formuláře můžete společně s námi přispět libovolnou částkou. Každý, kdo přidá alespoň 1 000 korun, od nás dostane 2 lístky na koncert Ostrava zpívá gospel.

Na koncertě se všichni potkáme 9. prosince v ostravském Gongu a společně předáme náš dar. Předvánoční koncertové setkání si zpříjemníme rautem v našem salonku.

Co na vás čeká při Ostrava zpívá gospel

Atmosféra každoročně vyprodaného koncertu se skvělým nábojem. 170 zpěváků, 20 členů kapely, hostující dětský sbor i americký gospelový zpěvák. 

Pro inspiraci ukázka z koncertu:

 

Pojďte do toho s námi

Darovat mohou firmy i fyzické osoby, a to libovolnou částku. Společnost pak každému vystaví památkový certifikát.

 

 

Více vyřešíme po mailech. Vyplněný dotazník poslouží jako podklad k darovací smlouvě mezi vámi a Společností pro ranou péči. Na jejich konto se připíše celá darovaná částka.

Pojďte do toho s námi, těšíme se na vás!

 

Dárci: BROKER Point s.r.o., Wattsenglish Ltd., LOGISTICKÁ AKADEMIE s.r.o., Vladimír Klíma, Martina Jiříčková, KAITRADE, spol. s r.o., REMEMBERSHIP_, ScorePhone s.r.o., DEFENDIT, CORDIS s.r.o., Obsahová agentura s.r.o., OptiSolutions s.r.o., Viktor Sajvald - FDC, Ilona Funiokova, Anna Korbářová, Hana Slačálková, Jarek a Danka Bazalovi, NAFIGATE Cosmetics a.s., Marek Baxa, Vojtěch Šmíd, Eva Marečková, Pišl Petr, TresTech s.r.o., Aleš & Alča Seifertovi, Martin Večerka VHI, Martina Hadžegová, ECT, s.r.o., Centrum hypotečního poradenství, s.r.o., TEPELNÁ ČERPADLA MORAVA s.r.o., Jakub Kolář, Petra Sedláčková, Robert Bortl, XORsoft s.r.o., FERMAT Machine Tool, s.r.o., Radka Hédlová, Alena Holaňová, Finanční svoboda s.r.o., ROYAL SEAL, s.r.o., Vlastimil Papay K2 Finance, Ivana Bauerová, Gentle JOB, Ivana Kosíková, PERFORMIA, spol. s r.o., Stará aréna, Kafekrámek Čerstvý Boby, LION brand, Chutě života, s.r.o., Barbora Romanová

Aktuální hodnota darů: 174 100 Kč