Ve městě i v terénu. Mějte novou mobilní RAYNETí appku vždy po ruce!

 
Základ pořád drží – s mobilní aplikací máte svá obchodní data všude, kde pracujete. Aplikace je ale zároveň od píky "překreslená", takže vás bude bavit ji používat. A nadto umí Face ID, skenovat vizitky nebo zakládat Rychlé poznámky. 

Proč se lépe ovládá?

  1. Zachovali jsme sice stejný layout prvků, ale zásadně jsme změnili způsob editace záznamů. ✍🏻 Nově jen kliknete na konkrétní místo a hned upravujete.
  2. Přibylo modré tlačítko, přes které můžete zakládat nové záznamy z každého místa aplikace. 
  3. Přihlašování do aplikace je možné přes Face ID nebo otisk prstu. 🤳
  4. Vy-ňu-ňa-ný kalendář! 📅  Skvěle vypadá a ještě lépe se s ním pracuje. Klepnutím do prázdného místa v kalendáři naplánujete novou aktivitu. Dlouhým podržením pole si ji připravíte na přeplánování nebo změnu trvání. A navigovat se mezi dny můžete swipováním nebo si přes roletku pomocí jednoduchého gesta zobrazit celý měsíční kalendář.

Tohle je upgrade o 1000 %, obrovský skok v UX/UI, fakt tleskám.

Skvělá... super grafika i organizace oken, rozšířené funkce, výborná práce s kalendářem oproti předchozí verzi.

Wau! Vypadá to skvěle a pohodlně se to i ovládá.

Konečně je appka v roce 2023.

Tohle ☝️ je pár příkladů z desítek pozitivních zpětných vazeb od beta testerů aplikace. Ale tímto už končíme se samochválou a vy na oplátku běžte appku vyzkoušet. :)

Skenování vizitek 👤

Dostat nový kontakt do CRMka nemusí být taková pruda. Funkce Skenování vizitek umí údaje z vizitek přečíst, nahrát do RAYNETu a roztřídit je. Kdyby se to částečně nepovedlo a údaje se případně nezařadily správně, můžete to doladit pomocí gest drag and drop.

 

Rychlá poznámka z mobilu 📝

Až si budete v terénu potřebovat rychle něco poznamenat, vyfotit nebo nahrát, vyzkoušejte tuto novinku. Dostanete se k ní dlouhým podržením ikonky aplikace nebo modrého tlačítka na Nástěnce v appce. Všechny rychlé poznámky, které si pošlete z mobilu, pak najdete na Nástěnce desktopové verze RAYNETu, kde si je můžete v klidu zpracovat nebo převést na libovolný záznam – třeba během cesty vlakem nebo po návratu do kanceláře.

 

Nástěnka, která vás udrží v obraze 📊

Do appky jsme přidali i nástěnku s grafem Vývoje prodeje a Prodejním trychtýřem, a to včetně panelu s poznámkou.

 

Kde si můžete aplikaci stáhnout?

Na App Store nebo Google Play, prostě klasika. :) A pokud už appku nainstalovanou v telefonu máte, samovolně se vám zaktualizuje a vy se jen znovu přihlásíte tak, jak jste zvyklí.

Chceme feedback?

Ano, chceme feedback! RAYNETí appka tímto není hotová – budeme ji průběžně zlepšovat. Nápadů už je teď hodně (Vlastní sestavy, panel s rychlými odkazy na nástěnce, vztahy mezi klienty atd.) a svým hlasem můžete ovlivnit, co přijde na řadu dříve.

Bude webinář?

Ano, webinář bude (brzo vám dáme vědět)! S "mobilkou" se v terénu dají dělat skvělé věci. Proto nasypat do vás během krátkého času pokročilé tips&tricks – toť být naše cesta musí. <(°.°)>