Podzimní novinky v RAYNET CRM

 
Nejvíce jsme se tentokrát posnažili v mobilní aplikaci. Přidali jsme do ní měsíční kalendář a volitelná pole. RAYNET teď také umí sám doplňovat (některá) loga firem.

1. Kalendář v mobilní aplikaci

Do aplikace jsme dodělali tradiční měsíční kalendář. Funguje v něm například gesto do strany a aktivity můžete přeplánovávat pomocí drag and drop. Po kliknutí na aktivitu můžete také změnit její délku nebo ji označit jako realizovanou.

2. Volitelná pole v mobilní aplikaci

Do mobilní aplikace jsme přidali i volitelná pole. Nejprve je aktivujte v Nastavení mobilní aplikace. Volitelná pole pak uvidíte na druhé kartě záznamu a jejich hodnoty můžete v mobilní aplikaci i editovat. Jak fungují volitelná pole, si můžete přečíst tady.

3. Automatické doplňování loga a fotek

Překvapilo vás, že se vám u některých firem začaly automaticky zobrazovat loga? Po založení firmy nebo kontaktní osoby se RAYNET spojí se službami Logobox a Gravatar a zkusí k záznamu dohledat obrázek.

4. Export do POHODY ze seznamu Obchodních případů

V seznamovém pohledu Obchodních případů můžete vybrat ty, které chcete pomocí XML souboru přenést v podobě objednávek do ekonomického softwaru POHODA.

5. Širší možnosti synchronizace s Google kontakty

Nyní můžete kontaktům při synchronizaci přiřadit obě skupiny - jak “RAYNET CRM”, tak “Moje kontakty”, což především usnadní třídění kontaktů uživatelům iOS.

6. Filtrování Obchodních případů podle jejich hodnoty

Při filtrování Obchodních případů nyní můžete vybrat jen ty s větší (nebo menší) zvolenou hodnotou. 

7. Filtrování Analýz podle Participantů OP

Přidali jsme možnost filtrovat Analýzy podle Participantů Obchodních případů.

8. Změna pořadí volitelných polí

Panely můžete přeházet podle libosti přímo v Nastavení > Rozšíření > Volitelná pole. Stačí klikat na šipky, čímž se budou panely mezi sebou prohazovat.

9. Volitelná pole v Historii záznamů

V panelu Historie na kartě záznamu si nově můžete zobrazovat i sloupce s volitelnými poli.

10. Narozeniny podle vlastníka

Na Nástěnce si nově můžete zobrazovat Narozeniny s omezením na konkrétního vlastníka záznamu - například jen narozeniny klientů, o které se sami staráte.

11. Hromadné zneplatnění Klientů nebo Kontaktních osob

Kontaktní osoby i Klienty je nyní možné hromadně zneplatnit.