Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM

Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM
Připravili jsme pro vás několik vylepšení, která významně šetří čas při vytváření nových záznamů v RAYNET CRM. Mrkněte na vylepšení u Aktivit, Obchodních případů a Projektů.

Jedna zakázka, více firem. Od teď už bez problémů

Evidovat v jednom projektu obchodní případy z různých firem? Do nedávna nemožné, na vaše přání upravené, hotové a naleštěné.

Teď stačí založit projekt a přidávat obchodní případy dle libosti. Ve finále uvidíte jak celkovou hodnotu zakázky, tak řadu dalších informací.

Obchodní případy sdružené do jednoho Projektu

Recyklujte obchodní případy s funkcí duplikace

Jsme zelené CRM. Šetříme lesy, klávesnice, a samozřejmě i váš čas. Duplikace obchodních případů vám pomůže využít již jednou připravených a hotových prodejů znovu a znovu. Stačí, když se ten současný podobá některému z minulosti.

Duplikováním obchodního případu se přenese celá kalkulace produktů, a to, co nebude sedět, si už sami upravíte během pár vteřin.

Tip: Založili jste obchodní případ pro jinou firmu, než jste původně chtěli? Změňte to. Stačí zduplikovat obchodní případ, vybrat správnou firmu a chybný záznam smazat.

Duplikujeme obchodní případ

Nezdržujte se při zakládání aktivit

Ze statistik jsme si vytáhli, že 4 z 10 aktivit, které vkládáme do RAYNET CRM už proběhly – třeba záznamy telefonátů. To už je dobrý potenciál na zjednodušení.

Takže – nově si můžete při každém zakládání aktivity zatrhnout možnost založit již realizovanou aktivitu. U aktivity se automaticky doplní datum realizace a vám stačí jeden klik na její uložení. Finito.

Ukládáme již proběhlý hovor