Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM

Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM
Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM
Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM
Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM
Šetří čas a jsou jen vaše: 3 novinky v CRM
Připravili jsme pro vás několik vylepšení, která významně šetří čas při vytváření nových záznamů v RAYNET CRM. Mrkněte na vylepšení u Aktivit, Obchodních případů a Projektů.

Jedna zakázka, více firem. Od teď už bez problémů

Evidovat v jednom projektu obchodní případy z různých firem? Do nedávna nemožné, na vaše přání upravené, hotové a naleštěné.

Teď stačí založit projekt a přidávat obchodní případy dle libosti. Ve finále uvidíte jak celkovou hodnotu zakázky, tak řadu dalších informací.

Ukládáme již proběhlý hovorUkládáme již proběhlý hovorUkládáme již proběhlý hovorUkládáme již proběhlý hovor

Recyklujte obchodní případy s funkcí duplikace

Jsme zelené CRM. Šetříme lesy, klávesnice, a samozřejmě i váš čas. Duplikace obchodních případů vám pomůže využít již jednou připravených a hotových prodejů znovu a znovu. Stačí, když se ten současný podobá některému z minulosti.

Duplikováním obchodního případu se přenese celá kalkulace produktů, a to, co nebude sedět, si už sami upravíte během pár vteřin.

Tip: Založili jste obchodní případ pro jinou firmu, než jste původně chtěli? Změňte to. Stačí zduplikovat obchodní případ, vybrat správnou firmu a chybný záznam smazat.

Obchodní případy sdružené do jednoho ProjektuObchodní případy sdružené do jednoho ProjektuObchodní případy sdružené do jednoho ProjektuObchodní případy sdružené do jednoho Projektu

Nezdržujte se při zakládání aktivit

Ze statistik jsme si vytáhli, že 4 z 10 aktivit, které vkládáme do RAYNETu už proběhly – třeba záznamy telefonátů. To už je dobrý potenciál na zjednodušení.

Takže – nově si můžete při každém zakládání aktivity zatrhnout možnost založit již realizovanou aktivitu. U aktivity se automaticky doplní datum realizace a vám stačí jeden klik na její uložení. Finito.

Duplikujeme obchodní případDuplikujeme obchodní případDuplikujeme obchodní případDuplikujeme obchodní případ