Propojte marketing s obchodem: integrujte RAYNET se SmartEmailingem

Propojte marketing s obchodem: integrujte RAYNET se SmartEmailingem
Integrace RAYNETu se SmartEmailingem propojuje odesílání hromadných emailů s vašimi obchodními daty a kontakty v CRM.

3 praktická plus integrace

  1. Marketing využívá data z obchodu. Zákazníkům můžete hromadně posílat nabídky s ohledem na jejich předchozí objednávky nebo podle toho, kdy byly naposledy v kontaktu s obchodním zástupcem firmy. Aktuální přehled historických objednávek je v RAYNETu a díky tomu nedostane zákazník nabídku toho, co si právě koupil.
  2. Segmentace pro efektivnější emailing. Každá skupina obchodních partnerů může mít v RAYNETu svůj štítek, což je pomoc při cílení emailové kampaně.
  3. RYCHLOST. Když si usmyslíte, že pošlete nabídku vybranému segmentu klientů, podle toho, jak nakupují, tohle je ta nejrychlejší cesta. Vyfiltrovat –> připravit kampaň = a posíláme.

Největší výhoda: všechno na „jednom fleku“

Změť nepřehledných post-itů a deset nasdílených tabulek. Zní vám to povědomě? Tahle nějak to vypadalo i v Kreativním světě - dodavatel prvotřídních výtvarných potřeb.

Každý týden přitom z jejich kanceláře odejdou 2 až 3 newslettery mířené ke dvou až třem stovkám maloobchodních partnerů – obchodů, škol, ateliérů a lektorů. S informacemi na post-itech se tenhle stav nedal udržet moc dlouho.

Nastavit integraci SmartEmailingu s RAYNETem nám trvalo 5 minut a bylo to tak jednoduché, že to zvládne úplně každý.

Miloslav Kment, ředitel Kreativní svět s.r.o.

Díky propojení SmartEmailingu s RAYNETem vidí každý člen kreativního týmu u všech partnerů:

  • provedené obchody,
  • detaily objednávek,
  • kontakty,
  • datum poslední komunikace s obchoďákem,
  • nebo to, kdo a kdy nabídku četl.

A to mluvíme jen o těch funkcích, které vypočítá ředitel Kreativního světa Miloslav Kment na první dobrou. V praxi jich využívají mnohem více. Ale právě díky těm vyjmenovaným zvládli dát barevným papírkům sbohem a nahradit je jediným přehledným CRM systémem.

„Největší výhodu vidím v tom, že všechna data k zákazníkovi máme na jednom místě a nepotřebujeme několik různých systémů.“

Návod na propojení SmartEmailingu s RAYNETem